avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Activitate Catalinaa1998

Activitate Catalinaa1998

Buna seara de știut știe doar comuna și judetul unde se afla ea . Mama fetiței nu are niciun loc de muncă și niciun domiciliu stabil fetița era înscrisă și mergea la grădiniță de contactat nu avem cum sa o contactam și-a schimbat Nr de telefon pe rețelele de socializare nea blocat înainte să ne blocheze tatăl fetiței ia scris sa ii arate copilul ea ia spus că nu o sa o mai vadă niciodată avem mesaje și înregistrări audio in care ea spune că nu vrea sa ii arate fata
Buna ziua am și eu o întrebare dacă cumnatul meu a fost închis acum 15 ani închisoare înafara tari mai exact in Italia a făcut 2 ani a fost băgat la trafic de persoane el la timpul acela nu a avut un avocat care sa ii arate nevinovăția el de atunci și până acum nu a mai făcut nimic și nu a mai avut probleme cu legea acest lucru îl poate afecta sa își ia fetița de 4 ani de la fosta concubina
Buna ziua fetita are 4 ani ea nu lucreaza si chair daca se angajaza ea are propriri LA banci ea a plecat acum o Luna cu minor a de casa l in barbat cunoscut pe retelele de socializare


Buna seara am fost anunțați că mâine se vor duce sa facă ancheta sociala la actualul concubin al fostei mele cumnate ea ne având un loc de muncă concubinul ei poate declara că întreține el copilul
El a revenit în țară la 3 zile după ce ea a plecat actele necesare au fost depuse în ziua în care ea a plecat
Probe sunt ea acasă a lăsat acele acte care arată că ea are un copil abandonat mesaje in care ea îi scrie cumnatului meu că nu vrea sa ii arate fata sau sa o lase să vorbească cu el mesaje in care ea îi zice că , copilul nu la iubit niciodată pe el și că fata ii spune tata acelui bărbat cu care ea a plecat ea nu are un domiciliu stabil și nici nu lucrează .
Buna ziua este posibil ca fosta concubina a cumnatului meu sa câștige custodia copilului daca ea are un abandon de minor mai exact ea a mai avut un copil din prima căsătorie pe care la abandonat și a declarat că nu o interesează minora deoarece dorește să-și refacă viața cu un alt bărbat iar acum o lună a plecat cu nepoata mea de acasă la un bărbat cunoscut pe rețelele de socializare