avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 114 soluții astăzi
Forum Activitate cristiano

Activitate cristiano

am o persoana care a intrat in concediu de crestere a copilui in data de 12.02.2009 lucra pe functia de asistent social studii medii
in data de 12.02.2011 a revenit la servici dar a adus diploma de licenta si trebuie sa o trec pe asistent social studii superioare .si cum sai stabilesc salriul de baza
trebuie sa dea examen de trecere sau nu
va multumesc
as vrea sa stiu si eu ce vechime este necesara pentru a putea trece de la economist treapta a III a la economist treapta a 2 -a. conform carei legi?
mentionez ca lucrez intro institutie bugetara si in statul de functii este aprobata treapta a 2a
va multumesc
am fost incadrat pe postul de economist treapta a 3 a ,vreau sa stiu daca este vreo lege data in anul 2009 ce reglementeaza trecrea pe post superior(adica treapta a 2 a) mentionez ca in statul de functii este prins post pe economist treapta a2 a.
daca se poate trece va rog sa imi spuneti cum sa fac
va multumesc
mi s-a inchis cartea de munca unde lucram si trebuia sa imi fac actele pentru somaj dar miam gasit in alta parte si am luat repartitie de la fortele de munca pentru a ma angaja , intre timp patronu sa razgandit si nu ma mai angajat .POT BENEFICIA DE INDEMNIZATIA DE SOMAJ IN ACEST CAZ ?
DACA DA SPUNETIMI VA ROG CUM SA PROCEDEZ
MULTUMESC