avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 300 soluții astăzi
Forum Activitate vicentiub3st

Activitate vicentiub3st

am o problema am piedut briful mare si mic masina este de germania numerele sunt valabile de germania si vreau sa o inscriu aici si vreau sa stiu exact ce trebue sa fac sa recuperez actele mai am copii dupa briful mare le am si traduse in limba romana si legalizate copile si dupa kaufvertrag
deci eu unu nu am mai avut treaba cu asa ceva adika cu tribunalul eu de atunci cand sa intamplat bataia aia eu am fost internat am certificat medico legal de 6 zile ma tinut 2 zile sub supravegerea lor in spital am fost lovit cu ranga peste mana asa si akum vreau sa stiu ce pretenti sa cer de la eii ??????????
buna ziua acuma un an am avut probleme cu uni cu o batae eu sunt victima dosarul asta acum e la parket de un an si de fiecare data cand ma duc sa vad daca il mai baga in proces spune ca mai are de facut cateva investigati si tot ma amana acum 2 luni miam pus si avocat si el la fel spune vreau sa stiu de ce dureaza atat eu ma gandesc ca persoane respsctive care mau batut au relati la procurorul unde am dosarul va rog ajutatima va multumesc#-o
va rog ajutatima si pe mine am un opel vectra a cand trag de volan dreapta sau stanga din mers se aude un zgomot la rotile din fata ce are ?
Răspuns la discuția pierdut briful masini
da am perdut briful inainte sa o inscriu aici in rom masina nu este inscrisa aici
Răspuns la discuția pierdut briful masini
trebue sa ajung in germania sa fac altele ?
Răspuns la discuția pierdut briful masini
da da msina e cumparata din germania .si mai am copii doar dupa briful mare
Răspuns la discuția pierdut briful masini
masina nu e inscrisa aici de loc are numere de germania inca nu a fost radiate si vreu sa o inscriu aici in rom ce trebue sa fac ????
am pierdut briful originalul mare si mic ce pot face mai am doar copii dupa ala mare si contractul ????#-o