avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Activitate karmacoma21ro

Activitate karmacoma21ro

Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Pai eu cam 3 ore pe seara dar se pare ca nu e suficient pentru ca desi imi doream sa dau anul acesta se pare ca nu mai fac fata....:sorry:sa term materia toata si sa repet iar tot...asa ca am dat inapoi :">, merg inainte cu invatatul dar la anul nu mai dau inapoi pentru ca imi doresc aceasta profesie!Spor si ia-o incet nu te stresa!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
luiza eu tot la sv depun dosarul desi sunt din botosani....cred ca pe luni reusesc sa termin tot dosarul.mai astept foaia matricola de la dosarul de la master la Bucuresti! Daca afli ceva de poze te rog sa anunti sa nu ma trezesc cu vreo surpriza:">!Spor la invatat!:coffee:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
ce poze? Taxa cazier fiscal si judiciar la trezorerie si da toate trebuie legalizate!
Multumesc mult si tie! Sper sa auzim de bine in noiembrie ptr ca se merita zic eu efortul daca nu acum....ptr mine cel putin ....la anul!:O Oricum nu ma dau batuta si incerc sa invat pana in ultima clipa poate voi avea timp la procedura penala sa arunc si peste tratat o privire:">
Eu personal am invatat tratatele la civil si procedura dar cum timpul e limitat si lucrez pana dupa-amiaza imi raman putine ore de studiu seara:"> la penal, procedura penala si OEPA voi invata sintezele de la Nomina si ma voi uita si pe cele ale Luizei...multumesc mult tare....si codurile in paralel.....merg pe subiecte si nu pe tematica!Sper sa fie bine si sa am timp de repetat:((
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Buna ziua tuturor!
Ma alatur si eu voua poate imi mai ridic si eu moralul la invatat...daca ma primiti! Pana la urma oare se vor da grile sau tip sinteza , intrucat pe site am vazut ca examinarea se va tine in 5 zile? La mine invatul merge cam greu intrucat merg si la munca si ies pe la 6, seara insa incerc sa ma mobilizez la invatat! Abia reusesc sa termin succesiunile si mai am raspunderile....sper de sapt viitoare sa incep procedura civ.....spor la invatat tuturor!:">