Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... "Ma vad nevoita sa imi sterg contul" sau "Cum sa-ti ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

"Ma vad nevoita sa imi sterg contul" sau "Cum sa-ti bagi in sperieti prietenii in 1 aprilie"- titlu editat de moderator, care a tras o sperietura pe cinste

In mod sigur un subiect cu acest titlu e plasat gresit in aceasta sectiune dar avand in vedere ca este 1 Aprilie cred ca am ales corect sectiunea.

Asadar, daca ai citit considera-te pacalit de 1 Aprilie. :D
Traditia spune ca cei pacaliti de 1 Aprilie vor avea un an bun! Ceea ce doresc tuturor: viata fericita!
:bow:
later edit
Ok, am fost pacalit, am facut ochii mari si mi-am zis: Ce se intampla oare ? Dar n-am vrut sa recunosc. Acu'daca ati fost si voi pacaliti intru si eu in turma.
Adalbert Gabriel Gazdovici, Avocat
Se spune ca la ora asta poti sa mori de inima !!!
Cu asa o veste sansele sunt de 99,999 (...) / 100 !!!

=D>:))=D>
=D>:P:))
Sa fi vazut ce ochi am bagat in ecran !!! Si nici nu-mi bausem cafeaua !!!
trope_doi a scris:

Asadar, daca ai citit considera-te pacalit de 1 Aprilie. :D

:bow:

:kissing:
Am citit !
Si dumneavoastra toate cele bune !
Si eu m-am speriat :O inseamna ca o sa-mi mearga bine? =D>

(azi mi-am inceput ziua mergand pe jos intre Piata Charles de Gaulle si Drumul Taberei din motive de greva spontana RATB... asta da "pacaleala" X-( )