avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 355 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... "Ma vad nevoita sa imi sterg contul" sau "Cum sa-ti ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

"Ma vad nevoita sa imi sterg contul" sau "Cum sa-ti bagi in sperieti prietenii in 1 aprilie"- titlu editat de moderator, care a tras o sperietura pe cinste

In mod sigur un subiect cu acest titlu e plasat gresit in aceasta sectiune dar avand in vedere ca este 1 Aprilie cred ca am ales corect sectiunea.

Asadar, daca ai citit considera-te pacalit de 1 Aprilie. :D
Traditia spune ca cei pacaliti de 1 Aprilie vor avea un an bun! Ceea ce doresc tuturor: viata fericita!
:bow:
Cel mai recent răspuns: trope_doi , utilizator 23:23, 1 Aprilie 2010
later edit
Ok, am fost pacalit, am facut ochii mari si mi-am zis: Ce se intampla oare ? Dar n-am vrut sa recunosc. Acu'daca ati fost si voi pacaliti intru si eu in turma.
Ultima modificare: Joi, 1 Aprilie 2010
Adalbert Gabriel Gazdovici, Avocat
Se spune ca la ora asta poti sa mori de inima !!!
Cu asa o veste sansele sunt de 99,999 (...) / 100 !!!

=D>:))=D>
=D>:P:))
Sa fi vazut ce ochi am bagat in ecran !!! Si nici nu-mi bausem cafeaua !!!
trope_doi a scris:


Asadar, daca ai citit considera-te pacalit de 1 Aprilie. :D

:bow:


:kissing:
Am citit !
Si dumneavoastra toate cele bune !
Si eu m-am speriat :O inseamna ca o sa-mi mearga bine? =D>

(azi mi-am inceput ziua mergand pe jos intre Piata Charles de Gaulle si Drumul Taberei din motive de greva spontana RATB... asta da "pacaleala" X-( )

Alte discuții în legătură

La multi ani de 1 martie Alin Popescu Alin Popescu Tuturor colegelor noastre din forum, tuturor cititoarelor avocatnet.ro. Sa aveti o primavara frumoasa! (vezi toată discuția)
Maine e 1 aprilie! aveti in ’’sertar’’ vreo pacaleala memorabila? ContSters196669 ContSters196669 De multi ani sunt in garda de 1 aprilie, pentru ca in 1998 am fost pacalita profesionist. Eram nou angajate (doar de 3 saptamani) eu si inca 2 colege, iar ... (vezi toată discuția)
1 mai ContSters141118 ContSters141118 imi face placere aceasta zi pentru ca-mi trezeste multe amintiri...de minivacanta ....la litoralul nostru:D eram student, fara un \"chior\", cu trei conserve ... (vezi toată discuția)