avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 530 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... cum sterg mesajele
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

cum sterg mesajele

cum le sterg cele pe care le-am trimis si numai imi sant de folos?
Cel mai recent răspuns: MIHAI GRIGORE , Avocat 13:20, 6 Aprilie 2010
Daca mesajele Dv. au fost urmate de alte mesaje ale altor utilizatori nu le stergeti pentru ca, altfel, intreaga discutie nu mai are inteles.
Aceste discutii sunt interesante si pentru alti utilizatori.
cont personal - mesaje private - mesaje trimise - selectie mesaje trimise (bifeaza casuta corespunzatoare) - click butonul "stergere mesaje trimise". OK?
Este ilogic sa stergeti mesaje la care deja s-a raspuns fiindca nu ar mai exista cursivitatea dialogului!
Daca insa ati postat acelasi mesaj de mai multe ori exista posibilitatea sa dati raporteaza abuz-mesaj dublat si el va fi sters ulterior!B-)
Succes!
:luck:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum/pot sterge propriul mesaj postat in forum g.draghici44 g.draghici44 cum sterg un mesaj sau intrebare postata de mine de pe forum (vezi toată discuția)
Stergere mesaj ContSters96930 ContSters96930 Se pot sterge mesajele care le-am trimis pe forum din contul meu? (vezi toată discuția)
Intrebare pt admin teoma teoma Se poate face ceva ca textele postate pe forum sa poata fi copiate SELECTIV, nu la gramada, cum se poate face acum? De exemplu, n-as putea copia numai ... (vezi toată discuția)