Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... cum sterg mesajele
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

cum sterg mesajele

cum le sterg cele pe care le-am trimis si numai imi sant de folos?
Daca mesajele Dv. au fost urmate de alte mesaje ale altor utilizatori nu le stergeti pentru ca, altfel, intreaga discutie nu mai are inteles.
Aceste discutii sunt interesante si pentru alti utilizatori.
cont personal - mesaje private - mesaje trimise - selectie mesaje trimise (bifeaza casuta corespunzatoare) - click butonul "stergere mesaje trimise". OK?
Este ilogic sa stergeti mesaje la care deja s-a raspuns fiindca nu ar mai exista cursivitatea dialogului!
Daca insa ati postat acelasi mesaj de mai multe ori exista posibilitatea sa dati raporteaza abuz-mesaj dublat si el va fi sters ulterior!B-)
Succes!
:luck: