Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... caut asistenta si executie(eventual) pt obtinerea de ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

caut asistenta si executie(eventual) pt obtinerea de autorizatii,avize etc...

doresc asistenta si executie,pt obtinerea de autorizatii si avize,pt construirea si deschiderea unei spalatorii auto in Bucuresti...daca este cineva care ma poate ajuta virtual si real,in aceasta problema,astept solutii sau raspunsuri aici,sau pe leonsweethart@yahoo.com(mail),cat si la tel 0724-738.730 sau messenger id leonsweethart.....multumesc anticipat
de ce nu cumperi deja afacerea? am vazut un anunt pe net cu vanzarea unei spalatorii
Buna seara, ce anume va intereseaza mai exact, o firma care sa va ajute sa inregistrati societatea la ONRC?