avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... caut asistenta si executie(eventual) pt obtinerea de ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

caut asistenta si executie(eventual) pt obtinerea de autorizatii,avize etc...

doresc asistenta si executie,pt obtinerea de autorizatii si avize,pt construirea si deschiderea unei spalatorii auto in Bucuresti...daca este cineva care ma poate ajuta virtual si real,in aceasta problema,astept solutii sau raspunsuri aici,sau pe leonsweethart@yahoo.com(mail),cat si la tel 0724-738.730 sau messenger id leonsweethart.....multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: darkangl_ro1 , utilizator 21:47, 22 Aprilie 2010
de ce nu cumperi deja afacerea? am vazut un anunt pe net cu vanzarea unei spalatorii
Buna seara, ce anume va intereseaza mai exact, o firma care sa va ajute sa inregistrati societatea la ONRC?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Colaborare expert contabil maria3000 maria3000 Doresc colaborare cu expert contabil pentru certificare bilanturi si asociere firma contabilitate. (vezi toată discuția)
Sinteze admitere barou burito burito Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com Va multumesc tuturor ! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Divort in olanda jaco jaco daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa ... (vezi toată discuția)