Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare colaborare expert contabil
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

colaborare expert contabil

Doresc colaborare cu expert contabil pentru certificare bilanturi si asociere firma contabilitate.
locatie?
Ok. Te pot ajuta.

locatie?

Buna ziua tuturor!!!
Bucuresti. Va las adresa: cont_lite2000@yahoo.com ; ID - cont_lite2000
Multumesc mult pentru raspuns! :">

Ok. Te pot ajuta.

Buna ziua!!!!!
Va rog frumos sa imi spuneti in ce conditii se poate colabora. Voi fi sincera si va voi spune ca este prima data cind fac o astfel de colaborare si nu sunt documentata. Stiu doar ca va trebui sa urmez sfaturile dv. in asa fel incit sa ma puteti urmari usor ca sa nu fie probleme. Va voi raspunde cu sinceritate la intrebari iar dv. veti hotari daca este posibila colaborarea.
Va las adresa: cont_lite2000@yahoo.com ; ID - cont_lite2000.
Va multumesc mult de tot pentru raspuns!!!!
P.S.- sunt in sector 4 - la intersectia Marasesti cu Dimitrie Cantemir.

CABINET EXPERT CONTABIL
INTERESAT IN COLABORARE CU CONTABIL SAU FIRMA CONTABILITATE PENTRU CERTIFICARE BILANT, ASISITENTA SI EVENTUAL RECOMANDARE CLIENTI.
TITULAR CABINET : Ec. DORU HAGIU -Expert contabil judiciar
Tel.: 0726.134.084 - 0740.012.530
Mail: dr_viorel@yahoo.com
www.atexpertconsult.lx.ro