Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort in olanda
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort in olanda

daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa citeasca), ce dvs aveti rugamintea daca as putea sa iau legatura cu ea in Olanda; acum sunt si eu in aceeasi situatie ca aceea pe care ea a anuntat-o ! si chiar nu stiu ce DREPTURI AM ! inca nu stapanesc limba si sunt inactiva economic in Olanda, iar sussinerea financiara o am de la sotul meu olandez !

multumesc anticipat

toate cele bune

Cred ca ar trebui sa fiti mai explicita.
De fapt care este problema juridica pentru care v-ati adresat acestui forum ?
jaco a scris:

daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa citeasca), ce dvs aveti rugamintea daca as putea sa iau legatura cu ea in Olanda; acum sunt si eu in aceeasi situatie ca aceea pe care ea a anuntat-o ! si chiar nu stiu ce DREPTURI AM ! inca nu stapanesc limba si sunt inactiva economic in Olanda, iar sussinerea financiara o am de la sotul meu olandez !

multumesc anticipat

toate cele bune

B-)B-)
sunt perfect de acord cu formularea mentionata !

pe acest forum am gasit din partea utilizator Snoo, nevoia de informatii/ ajutor/sugestii, ref.la DIVORT dintr-o casatorie incheiata cu un cetatean olandez in Olanda ! subiect aparut in aprilie 2010;

acum eu sunt in aceeasi situatie de posibil divort;

casatorita fiind cu un cetatean olandez, dupa legea olandeza

in ideea ca utilazatorul SNOO ar putea sa nu mai revina pe forum, rugam daca este posibil ca administratorul/moderator al siteului daca poate sa transmita acestui utilizator , avand adresa de mail rugamintea daca doreste sa ma contacteze aici in Olanda; am scris si eu pt Snoo un mesaj privat!

toate bune
snoo a scris:

jaco a scris:

daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa citeasca), ce dvs aveti rugamintea daca as putea sa iau legatura cu ea in Olanda; acum sunt si eu in aceeasi situatie ca aceea pe care ea a anuntat-o ! si chiar nu stiu ce DREPTURI AM ! inca nu stapanesc limba si sunt inactiva economic in Olanda, iar sussinerea financiara o am de la sotul meu olandez !

multumesc anticipat

toate cele bune

B-)B-)

#-o

snoo a scris:

jaco a scris:

daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa citeasca), ce dvs aveti rugamintea daca as putea sa iau legatura cu ea in Olanda; acum sunt si eu in aceeasi situatie ca aceea pe care ea a anuntat-o ! si chiar nu stiu ce DREPTURI AM ! inca nu stapanesc limba si sunt inactiva economic in Olanda, iar sussinerea financiara o am de la sotul meu olandez !

multumesc anticipat

toate cele bune

B-)B-)

#-o

vai cad de greu am dat de tine,,, te pot ajuta in aceasta problema , avand in vedere experienta ce am acumulat-o in ultimul an ,, dar ar trebui sa avem o discutie privata id-ul meu de mess ti-l pot da -- rodyilu@yahoo.com,,
succes si te astept :stunned: