avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 144 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort in olanda
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort in olanda

daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa citeasca), ce dvs aveti rugamintea daca as putea sa iau legatura cu ea in Olanda; acum sunt si eu in aceeasi situatie ca aceea pe care ea a anuntat-o ! si chiar nu stiu ce DREPTURI AM ! inca nu stapanesc limba si sunt inactiva economic in Olanda, iar sussinerea financiara o am de la sotul meu olandez !

multumesc anticipat

toate cele bune

Cel mai recent răspuns: jaco , utilizator 20:31, 6 Octombrie 2010
Cred ca ar trebui sa fiti mai explicita.
De fapt care este problema juridica pentru care v-ati adresat acestui forum ?
jaco a scris:

daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa citeasca), ce dvs aveti rugamintea daca as putea sa iau legatura cu ea in Olanda; acum sunt si eu in aceeasi situatie ca aceea pe care ea a anuntat-o ! si chiar nu stiu ce DREPTURI AM ! inca nu stapanesc limba si sunt inactiva economic in Olanda, iar sussinerea financiara o am de la sotul meu olandez !

multumesc anticipat

toate cele bune


B-)B-)
sunt perfect de acord cu formularea mentionata !

pe acest forum am gasit din partea utilizator Snoo, nevoia de informatii/ ajutor/sugestii, ref.la DIVORT dintr-o casatorie incheiata cu un cetatean olandez in Olanda ! subiect aparut in aprilie 2010;

acum eu sunt in aceeasi situatie de posibil divort;

casatorita fiind cu un cetatean olandez, dupa legea olandeza

in ideea ca utilazatorul SNOO ar putea sa nu mai revina pe forum, rugam daca este posibil ca administratorul/moderator al siteului daca poate sa transmita acestui utilizator , avand adresa de mail rugamintea daca doreste sa ma contacteze aici in Olanda; am scris si eu pt Snoo un mesaj privat!

toate bune
snoo a scris:

jaco a scris:

daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa citeasca), ce dvs aveti rugamintea daca as putea sa iau legatura cu ea in Olanda; acum sunt si eu in aceeasi situatie ca aceea pe care ea a anuntat-o ! si chiar nu stiu ce DREPTURI AM ! inca nu stapanesc limba si sunt inactiva economic in Olanda, iar sussinerea financiara o am de la sotul meu olandez !

multumesc anticipat

toate cele bune


B-)B-)



#-o

snoo a scris:

snoo a scris:

jaco a scris:

daca se poate sa trimiteti utilizatorului : SNOO, pe adresa de mail, alta decat i-am trimis eu mesaj privat de aici de pe forum( poate nu mai are timp sa citeasca), ce dvs aveti rugamintea daca as putea sa iau legatura cu ea in Olanda; acum sunt si eu in aceeasi situatie ca aceea pe care ea a anuntat-o ! si chiar nu stiu ce DREPTURI AM ! inca nu stapanesc limba si sunt inactiva economic in Olanda, iar sussinerea financiara o am de la sotul meu olandez !

multumesc anticipat

toate cele bune


B-)B-)



#-o


vai cad de greu am dat de tine,,, te pot ajuta in aceasta problema , avand in vedere experienta ce am acumulat-o in ultimul an ,, dar ar trebui sa avem o discutie privata id-ul meu de mess ti-l pot da -- rodyilu@yahoo.com,,
succes si te astept :stunned:

Alte discuții în legătură

Sinteze pentru admiterea in barou 2010 nickname55000 nickname55000 Salut! Sintezele cupriad aprox. 1000 de pagini si sunt facute de o persoana care a sustinut acest examen. Daca sunteti interesati, ma puteti contacta cu ... (vezi toată discuția)
Sinteze admitere barou burito burito Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com Va multumesc tuturor ! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Comunitate avocatnet.ro: facilitati noi Admin Admin Saptamana asta o sa lansam cateva facilitati noi pentru comunitatea Avocatnet.ro. Mai intai, o sa fie posibil ca utilizatorii sa isi faca prieteni printre ... (vezi toată discuția)