Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bun de plata
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bun de plata

Va rog am si eu nevoie urgent de o definitie a ceea ce inseamna viza bun de plata am examen pe 26 si mi s-a spus ca trebuie sa stiu si despre asta .Eu am tot cautat dar nu am gasit nimic .Va rog cine ma poate ajuta este urgent.Multumesc anticipat
~ Conținut șters la cerere ~