Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... plata asigurari de sanatate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

plata asigurari de sanatate

Cum pot afla daca patronul la firma care lucrez plateste asigurari de sanatate pentru mine? Nu semnam state de plata si nu avem nici fluturas de salar. Multumesc
puteti face o astfel de solicitare la Casa de sanatate de care apartineti cu medicul de familie.