avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... deducere de impozit
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

deducere de impozit

Multumesc celor care mi-au raspuns la intrebarea mea de acum ceva timp.Acum am alta rugaminte.Va rog sa-mi spune-ti despre treaba aceea cu deducerea de impozit daca avem copii la gradinita sau angajam o bona pt ei.Asta in conditiile in care ambii parinti avem slujbe.Va multumesc din nou!

Alte discuții în legătură

Deducere suplimentara de 100 lei econo econo Părinții copiilor minori care inca nu sunt înscriși la creșă/gradinita, ( au intre 1-2 ani) beneficiază din Ian 2023 și de deducerea suplimentara de ... (vezi toată discuția)
Salarii Kisalina Kisalina Bună seara, As avea o întrebare: Am un salariu brut de 2485, la care se adaugă bonus din vânzare și bonuri de masa...in fluturașul de salarii deducerea ... (vezi toată discuția)
Buna ziua - munca in strainatate, lasare minor in grija bunicilor bidilicidiana10 bidilicidiana10 am 18 ani , am o fetita de 3 ani iar acum am plecat cu fetita de la tatal ei din tara in italia la parintii mei . aici nu ma poate ajuta nimeni cu fata sa pot ... (vezi toată discuția)