Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensii anticipate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensii anticipate

daca am depus dosar de pensionare anticipata si nu am inca decizia exista riscul sa nu mai vina ? Ce inseamna in contextul actual inghetarea pensiilor anticipate de la 1 iunie?
Nu exista niciun risc, in toate dosarele care vor fi primite pana in 01.06.2010 vor fi emise decizii de pensie. Deocamdata nu exista nimic oficial in legatura cu neacordarea categoriilor de pensie anticipata / anticipata partiala incepand cu 01.06.2010.