avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 274 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... model intampinare pt recuperare taxxa de prima ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

model intampinare pt recuperare taxxa de prima inmatriculare


Buna ziua!
Ma puteti ajuta cu un model de intampinare la tribunal pentru recuperarea taxei de prima inmatriculare si cu un model de cerere de recuperarea taxei de prima inmatriculare de la finante pe adresa de mail ionasbrigita@yahoo.com.


Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: buburuza22 , utilizator 09:31, 7 Iunie 2010
Da, la actiune ma refer. M-ati putea ajuta cu un model?Multumesc anticipat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa auto sultanescuflorin sultanescuflorin model cerere restituire totala a taxei de poluare. (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto justme_ando justme_ando am inmatriculat o masina in 28-29decembrie 2009 in judetul neamt,si am platit undeva pe la 1700 de euro.pana acum nu am depus nici o cerere de restituire a ... (vezi toată discuția)
Pot depune cerere pentru restituire taxa auto singura? Sara.CD Sara.CD Buna ziua. Am achizitionat o masina in anul 2008. Prin septembrie 2008 am platit taxa. Nu stiu cum se numea pe vremea aia: poluare, prima inmatriculare... In ... (vezi toată discuția)