Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... model intampinare pt recuperare taxxa de prima ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

model intampinare pt recuperare taxxa de prima inmatriculare

Buna ziua!
Ma puteti ajuta cu un model de intampinare la tribunal pentru recuperarea taxei de prima inmatriculare si cu un model de cerere de recuperarea taxei de prima inmatriculare de la finante pe adresa de mail ionasbrigita@yahoo.com.

Va multumesc anticipat!
Da, la actiune ma refer. M-ati putea ajuta cu un model?Multumesc anticipat.