Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensia alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensia alimentara

Am doi copii minori, unul 3 ani si unul de 2 luni.Sotul s-a mutat cu amanta.As dori sa stiu care este mensia alimentara care poate sa o plateasca.Mentionez ca salariul lui este de aprox. 1800 ron.
Multumesc
1/3 din venitul net realizat