Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... FURTUNE DE APA INSTALATE PE COPROPRIETATE INDIVIZA
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

FURTUNE DE APA INSTALATE PE COPROPRIETATE INDIVIZA

Buna seara, as mai avea o intrebare: daca intr-o curte a unui imobil P+1+MANSARDA, proprietarul mansardei a instalat 2 furtune imense de apa, in suporturi prinse in zidul terasei care apartine apartamentului meu, fara sa-mi ceara acordul de a le instala si de a-mi gauri peretii, unde se incadreaza?
Multumesc anticipat pentru toate informatiile furnizate.
tulburare de posesie