Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... prima pentru nastere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

prima pentru nastere

Buna ziua!
As vrea sa va intreb daca salariul acela mediu pe unitate primit la nastere poate fi trecut pe adeverinta de venit pe luna nasterii copilului pentru a fi luat in calculul indemnizatiei.
Va multumesc.
NU,este venit neimpozabil