Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cer respectuos ajutor
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cer respectuos ajutor

care este cea mai buna si rapida solutie pentru inchiderea unei societati cu datorii la furnizori nu la stat/insolventa ,divizare,dizolvarea suuspendarea tinand cont ca exista un asociat si un administrator ?daca valoare creantei depasaste bunurile societati e posibila extinderea asupra averii administratorului sau asociatului,multumesc frumos daca cineva raspunde #-o#-o#-o#-o:((:((:((:((
Asta este o discutie destul de sensibila. Sunt multe variabile car pot influenta lucrurile si drumurile pe care aceasta speta le poate urma. Sfatul meu este sa vorbesti cu un avocat specializat in astfel de probleme deoarece lucrurile aste nu se pot rezolva prin intermediul catorva mesaje pe forum. Eu te pot ajuta dar din pacate aceasta discutie este destul de delicata si nu cred ca e bine sa o dezvolti aici, I-a legatura cu un specialist !!! Asta va face diferenta pentru tine !!!

Succes
multumesc si cu respect va doresc sanatate si liniste sufleteasca