Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale expozitie foto 3d
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

expozitie foto 3d

doresc sa deschid o expozitie de fotografie si am nevoie de indrumare.
detin o firma care are printre obiectele de activitate care pot fi activate :activitati fotografice.detin o colectie de fotografii impresionante 3d ( facute de mine) pe care doresc sa le fac publice.intentionez sa inchiriez un spatiu la mare pentru expozitie dar nu stiu ce alte acte si proceduri trebuiesc indeplinite pt asta(nu sunt fotograf profesionist).ma gandesc de asemenea la un pret pe bilet de intrare (7-8 lei).puteti sa imi oferiti ceva detalii pt aceasta expozitie foto?
ps.vreau sa ofer si ochelari 3d pt vizionare foto la intrare iar pt pastrarea lor as face biletul 10 lei.
Nu conteaza detalii despre bilet sau preturi in acest forum. Iti va trebui codul CAEN 8230 - Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor, Cu el poti face expozitii de orice tip si fel, si poti chiar vinde piese din expozitie si bilete cu acest cod.