Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... care ar fii pretul, aprox.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

care ar fii pretul, aprox.

m-ar interesa care ar putea fii pretul unei case baranesti din lemn cu trei camere 4 pe 4+hol+camara. In judetul Brasov, la sat 15 km de Brasov, teren 400 m2. Nu are baie, nu are apa, se poate locui...dar ar trebuii renovata.Nu este intretinuta.....Contract de vanzare cumparare care se va rezolva in familie...mama mea fiind si ea mostenitoare.
dati-o la o agentie imobiliara si va vor da relatii si cu privire la pret