Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Dovezi privind asigurarea riscului profesional
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Dovezi privind asigurarea riscului profesional

Pentru o procedura de cerere de oferta, contract de lucrari, spuneti-mi si mie va rog ce documente ar trebui sa depun pentru ca acestea sa reprezinte dovezi clare si concludente privind asigurarea riscului profesional. Va multumesc.
Nu ar fi mai bine pentru Dvs. sa adresati aceasta intrebare direct Autoritatii Contractante? Nu de alta dar riscati ca oferta Dvs. sa fie declarata innaceptabila. :sorry:
Am depus deja un document si nu a fost recunoscut dar nici autoritatea contractanta nu a indicat ce ar fi trebuit depus, mi-a declarat oferta inacceptabila si tocmai de aceea as fi vrut sa stiu ce trebuia sa depun.
Se practica incheierea unei polite de asigurare pentru accidente a personalului care executa lucrarile .