Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale consilier juridic - ofiter de serviciu/paza???
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

consilier juridic - ofiter de serviciu/paza???

nu radeti, va rog, dar stiu ca este de ras,
sunt cons.juridic (femeie) si sunt salariata in cadrul unei soc. com. cu 51% statu" si 49% privatii, unde s-a cam ajuns la "fundul sacului"...nu mai sunt bani pt firma de paza :D, asa ca sa decis ca TESA sa faca de paza/ofiter de serv. la poarta: femeile "baga" ziua si barbati noaptea, fiecare 12 h...sambata, duminica, sarb.legale pe aceeasi bani=D>.
recunosc nu am citit lg 333/2003(parca), dar stiu va nu sunt atestata si autorizata sa prestez astfel de servicii...:O
a mai intalnit cineva asa ceva de rasul curcilor??? urmeaza sa ma de-a afara, daca nu prestez!!!=D>
astept raspunsurile voastre si intre timp i-au meditatii de paza :)) :)) :)) ,
multumesc frumos, chiar daca o sa radeti de mine
=D> exista activitatea în fisa postului? dar în regulamentul intern?