Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit prima casa
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit prima casa

Buna seara,

Doresc sa iau un apartament prin programul Prima Casa, in ultima perioada am facut un studiu de piata nu foarte amanuntit si am ajuns la concluzia dobanda cea mai mica este de 4.25% la o banca ar fi cea mai buna
Valoarea creditului este de 36000 euro indeplinesc conditiile de creditare.
La ce trebuie sa fiu atenta cand semnez contractul cu ei?
Ce alta banca credeti ca mi-ar oferi o dobanda mai mica?
Va multumesc!
adle, utilizator