Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... semnarea fisei de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

semnarea fisei de post

Buna ziua,

Am o intrebare la care nu reusesc sa gasesc raspuns. Lucrez la o firma de recrutare si plasare de forta de munca. Angajatii sunt ai nostrii dar lucreaza (sunt plasati, inchiriati) unei alte firme. In cazul fisei de post, cine trebuie sa o semneze? Firma de resurse umane sau firma pentru care oamenii lucreaza efectiv, adica firma pentru care au fost recrutati?

Multumesc,
Timeea 7
Fisa de post reprezinta anexa la contractul de munca. Societatea dumneavoastra trebuie sa intocmeasca ( si sa semneze) fisele de post pentru fiecare angajat.
Firma angajatoare va semna fisele de post ...