avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 679 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Furt in Elvetia
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Furt in Elvetia

prietna mea a fost prinsa in aeroport din zurich cu 200 de parfumuri in geanta cum pot sa fac sa o scot din arest
Cel mai recent răspuns: pie , utilizator 14:23, 24 Septembrie 2010
Angajati un avocat din Elvetia.
mersi asta stiam si eu
Dar ati angajat avocat?
Se pare ca nu...

Legile penale din Elvetia sunt diferite.
Spre exemplu, din punctul meu de vedere arestarea s-ar fi respins...
nu nu pot sai pun numi da voie judecatoarea de caz cica are unul din oficiu dar nu pot sa iau legatura cu le ca nu am nici un nr de tel nici un nume daca nici macar nu a lasato sa sune acasa sa anunte familia, mai e si minora are 20 de ani
Are 20 de ani si e minora...
:)))))

Alte discuții în legătură

Arest in elvetia ditaclau ditaclau Imi poate spune cineva in Elvetia dupa cat timp ai dreptu la telefon?De 3 zile nu stim nimic de cineva multumesc (vezi toată discuția)
Inchisoare amberg oana1211 oana1211 Buna seara, sotul meu este la inchisoare in Amberg. Din ce mi a spus ofiterul care se ocupa de caz, a fost prins in masina cu inca un prietn cu droguri. Cum as ... (vezi toată discuția)
Pedepse pentru spargeri de case ? Iirina.oana@yahoo.com Iirina.oana@yahoo.com Buna ziua sotul meu a fost arestat din data de 22 noiembrie la ora 3 dimineata din Zurich (elvetia ) de atunci nu stiu absolut nimic de el nu a sunat acasa ... (vezi toată discuția)