Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... carte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

carte de munca

acum un an am fost cercetat de catre comisia de disciplina, si mi s-a scris pe cartea de munca ca inceteaza contractul pe perioada suspendarii , comisia m-a gasit nevinovat si totusi nu mi s-a modificat nimic pe cartea de munca. nu ar fi trebuit sa treaca pe cartea de munca ca am fost gasit nevinovat? daca da cum as putea sa-i oblig sa faca asta? un cadru legislativ
poti sa ceri prin instanta