Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Demisie ~ Cartea de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Demisie ~ Cartea de munca

Buna ziua,
Maine trebuie sa ma duc sa iau ,de la firma,decizia si apoi in alt oras sa-mi ridic cartea de munca..As dori sas tiu ce anume imi trebuie (in afara de decizie)? Buletin,CIM.....sau altceva???
Va multumesc!
Trebuie sa aveti copie de pe decizia de incetare si C.I. dvs pentru a va ridica carnetul de munca ...
decizia de desfacere si bi
Este necesar copie dupa decizia de desfacere CIM...sau pot lua originalul?
Este buna si copia de pe decizia de incetare a raportului de munca ... daca nu aveti copie , mergeti cu originalul.
Ok, va multumesc! :)