Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... despagubiri accidente
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

despagubiri accidente

cum pot sa beneficiez de despagubiri ...mia murit fratele intrun accident rutier..pot beneficia de despagubiri R.C.A va multumesc
povestea e putin cam lunga, ar fi nevoie de un avocat care sa iti explice pe intelesul tau toata procedura care urmeaza.Desigur se poate incerca pe calea instantei obtinerea de daune, ma mult trebuie vazut ce prevede respectiva asigurare si termenele procedurale privind acordarea de despagubiri...