avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 710 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Imputernicire pentru vanzare masina
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Imputernicire pentru vanzare masina

Ce document imi trebuie si cat ar costa pentru a impuernici pe tatal meu sa-mi vanda masina, si sa aibe dreptul pe urma sa retraga actele de la Circa Financiara?
Cel mai recent răspuns: Cristina Popescu , Avocat 18:49, 30 Septembrie 2010
- o procura autentica incheiata la notar; costul acesteia...aproximativ 100 lei, in Braila de exemplu este si mai putin
avocat Cristina Popescu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Succesiune gavrila raluca gavrila raluca Maine ,ma duc la deschiderea succesiunii ptr. tatal meu.deschiderea se face in termenul legal de 6 luni de la deces.intrebarile mele sunt . -cat costa ... (vezi toată discuția)
Acte necesare iesire cu masina tatalui din tara dunhill11 dunhill11 Tatal meu locuieste in alta tara dar masina lui e la mine cu toate actele acesteia. Vreau sa plec din tara dar nu stiu daca am neaparat nevoie de procura sa ... (vezi toată discuția)
Mostenire kitty35 kitty35 Buna ziua..As avea o intrebare..soacra mea a ramas vaduva,ma intereseaza daca poate face act de vanzare- cumparare la unul dintre copii(sunt 3 copii),cum se ... (vezi toată discuția)