Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Imputernicire pentru vanzare masina
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Imputernicire pentru vanzare masina

Ce document imi trebuie si cat ar costa pentru a impuernici pe tatal meu sa-mi vanda masina, si sa aibe dreptul pe urma sa retraga actele de la Circa Financiara?
- o procura autentica incheiata la notar; costul acesteia...aproximativ 100 lei, in Braila de exemplu este si mai putin
avocat Cristina Popescu