Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general IAS si IFRS
Discuție deschisă în Contabilitate în general

IAS si IFRS

Am de studiat pentru primul semetru la master - IAS urile si IFRES urile....Fiind bugetar nu prea imi pot permite sa cumpar cartile de la CECCAR...cu mii de rugaminti, poate ma ajuta cineva cu acestea in format electronic.....
Multumiri anticipat
:((
;)
Buna ziua. Le gasiti pe net, dar din pacate in limba engleza.
multumesc,dar unde?
17pyd, utilizator
Incercati pe google - International Accounting Standards
multumesc....=D>
la fel incercati si cu IFRS