Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii economist??
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

economist??

Buna seara!

Spuneti-mi, va rog, cum ar fi corect sa incadrez un economist, fiindca la Cor regasesc multe , numai economist nu. Raspunde de evidenta contabila de la A la Z, a terminat o facultate de specialitate, contabiltate si informatica d e gestiune si nu doreste sa fie trecut contabil sef, ci economist.
cod cor 412202
Idee ca varinata
241110 Referent de specialitate financiar-contabilitate

(Subgrupa majora 24, Grupa minora 241, Grupa de baza 2411)

Nivelul de instruire: 4 (studii superioare)

Andreea ce propui tu este"
412202 Functionar economic

(Subgrupa majora 41, Grupa minora 412, Grupa de baza 4122)

Nivelul de instruire: 2 (studii medii)
Si omul are studii superioare de specialitate
ContSters145137, utilizator
mea culpa...:)
Merci mult, dar acest angajat vrea neaparat sa-i apara pe carte ade munca economist? Cum sa fac/ Sa trec in contract economist, sau cum ma sfatuiti?