Forum Discuţii juridice Executare silită credit banca
Discuție deschisă în Executare silită

credit banca

Am si eu o problema in legatura cu un credit. Acum un an am facut un credti si de cateva luni nu am mai avut posibilitatea sa il platesc. Nu mai lucrez si nici sotul nu lucreaza. Primesc mereu plicuri de la firma de recuperare credite si ultimul plic pe care l-am primit spune ca daca nu platesc o anumita suma se va ajunge in situatia sa fiu nevoita sa restitui intraga valoare a creditului anticipat, si ca se va ajunge la executare silita. Intrebarea mea este ce se intampla deca eu nu am posibilitate sa platesc creditul. Tin sa mentionez fatul ca este luat cu buletinul nu am girat cu nimic si nici locuinta unde stau nu este pe numele meu sau al sotului stam la o ruda nu avem bunuri pe numele nostru. VA MULTUMESC. Astept raspuns de la dumneavoastra.
daca nu au ce executa, nu au ce face. vor astepta pana veti avea venituri, sau dobanditi ceva bunuri
Va multumesc pentru raspuns.