Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vizitatori Forum
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vizitatori Forum

Am o intrebare :Vin pe forumul asta si avocati consacrati?Specialisiti pe retrocedari??
PS.
Rog sa ma contactati pe privat
www.avocatbucuresti.blogspot.com
Multumesc!
Observ ca v-ati dat propria pagina... iar omul ceruse avocati cunoscuti, nu un cabinet in care aparent numai o persoana face si civil si penal...
Adica... eu nu sunt avocat cunoscut, insa macar am raspunderea de a face numai civil. Si tot nu m-am recomandat!
Astfel ca, sa va raspund la intrebare, nu, nu prea sunt case mari de avocatura aici pe forum... Dar ca un om care a lucrat acolo, va spun ca toata munca e facuta de stagiari sau de incepatori in ale dreptului, numele mari fiind destul de ocupate ca sa se uite pe fiecare dosar in parte.
Mai mult, am intalnit niste cereri formulate de case mari de avocatura (vorbim aici de zeci de avocati in slujba acelei case, nu de o societate cu 5 avocati micuti...) #-o ca m-am luat cu mainile de par. :(( Eram stagiara si mi-am spus ca o sa-i batem. Si asa a fost. :D
Dezamagitor domeniul, stiu...
Dupa cum mi-ati "argumentat" la telefon situatia cazului meu si indatoririle pe care la am fata de statul roman (ma gindeam ca am in fata o secretara de partid si nu un avocat!!) ma indoiesc de succesele cu care va laudati..:D:D
AVLIL a scris:
va spun ca toata munca e facuta de stagiari sau de incepatori in ale dreptului, numele mari fiind destul de ocupate ca sa se uite pe fiecare dosar in parte.

Iar generalizarile astea, Avlil, o sa ma omori :)