Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... infiintare club sportiv
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

infiintare club sportiv

As vrea sa stiu care sunt pasii pentru infiintarea unui club sportiv si care sunt activitatile ce se pot desfasura pentru autofinantare. Multumesc!
As mai vrea sa stiu daca un club poate fi constituit ca societate comerciala..