Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii poprire
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

poprire

Cum se efectueaza poprirea in cazul unui fost angajat, in prezent pensionar? Care sunt pasi care trebuiesc urmati?
Daca aveti o hot judecatoreasca ramasa definitivain acest sens , va adresati unui executor judecatores pt punerea ei in executare.