avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 310 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii poprire
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

poprire

Cum se efectueaza poprirea in cazul unui fost angajat, in prezent pensionar? Care sunt pasi care trebuiesc urmati?
Cel mai recent răspuns: Dumitru Beniamin Hotea , Consilier juridic 18:59, 1 Noiembrie 2010
Daca aveti o hot judecatoreasca ramasa definitivain acest sens , va adresati unui executor judecatores pt punerea ei in executare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proces valentinatudorascu valentinatudorascu sunt in litigiu cu c.f.r.s.a.,am castigat si s-a dat hotarare definitiva si irevocabila pt castigarea tuturor drepturilor banesti,care este urmatorul pas pe ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara nycoletta2008 nycoletta2008 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati si pe mine cu detalii privind pensia alimentara . Am divortat , copilul a ramas in grija mea si acum nu stiu cum sa procedez ... (vezi toată discuția)
Ce acte trebuiesc trimise angajatorului pentru pensie de intretinere? Dobrin Brasov Dobrin Brasov Buna ziua! As vrea sa stiu ce acte trebuie sa trimit la firma sotului pt. plata pensiei de intretinere minor? si cine ar trebui sa trimita aceste acte : eu ... (vezi toată discuția)