avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1758 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... care adresa se trece in CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

care adresa se trece in CIM

buna ziua din nou. in cazul unei angajari (viitorul salariat are Viza de flotant pe C.I.) care adresa se trece in Contractul Individual de Munca? cea de pe viza de flotant?
va multumesc mult
Cel mai recent răspuns: maiamaria , utilizator 10:30, 2 Noiembrie 2010
Buna ziua !
Se trece adresa de domiciliu ( care nu este cea de flotant - resedinta- ) ...
multumesc mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adresa de domiciliu in revisal gabitza79 gabitza79 Buna ziua! Am un viitor angajat care are flotant pe buletin.Care adresa de domiciliu o inregistrez in Revisal? (vezi toată discuția)
Viza flotant / mutatie valentinnn valentinnn Buna ziua, Se da urmatoarea speta: Domiciliu pe C.I.intr-un oras. Odata cu schimbarea locului de munca, te muti intr-un alt oras la un prieten, fara ... (vezi toată discuția)
Chirie...flotant Robesspiere Robesspiere Daca nu locuiesc la adresa de domiciliu (cea din C.I.), dar locuiesc, cu chirie, la alta adresa, in aceeasi localitate, sunt obligat sa am viza de flotant la ... (vezi toată discuția)