Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii ce pot sa fac daca nu am bani pentru plata integrala a ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

ce pot sa fac daca nu am bani pentru plata integrala a salarilor

modalitati contabile
Buna seara

Depinde ce doriti sa faceti :
- sa le platiti totusi; in acest caz apelati la un credit ( fie de la asociat ,fie de la o institutie de credit )
- sa nu le platiti, si atunci suma ramasa neplatita se va transfera din contul de salarii in contul de salarii neridicate
Magda Staicu, Consultant fiscal