Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... administratori societate
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

administratori societate

sub ce forma S.A. sau S.R.L. o societate poate avea mai multi administratori?

multumesc
Sub orice forma. Poate avea un Consiliu de administratie......adica mai multi administratori. Sper ca am inteles bine intrebarea..............