Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... alocatii - elev in Spania
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

alocatii - elev in Spania

Copii care invata in spania au dreptul la alocatie?
multumesc
Da, dar va invata putin ca sistemul nostru de invatamantul este prea haotic. Mai bine aducele inapoi cat de curand#-o
alvarolipo a scris:

Da, dar va invata putin ca sistemul nostru de invatamantul este prea haotic. Mai bine aducele inapoi cat de curand#-o

:bow:
=D>=D>=D>
Multumiri, domnule alvarolipo!
Iata ca exista si oameni care considera invatamantul romanesc bun!
Felicitari, romani! Noi dam cu sistemul de invatamant de pamant, ca nu e occidental!
elena138 a scris:

alvarolipo a scris:

Da, dar va invata putin ca sistemul nostru de invatamantul este prea haotic. Mai bine aducele inapoi cat de curand#-o

:bow:
=D>=D>=D>
Multumiri, domnule alvarolipo!
Iata ca exista si oameni care considera invatamantul romanesc bun!
Felicitari, romani! Noi dam cu sistemul de invatamant de pamant, ca nu e occidental!

FOARTE BUN
Invatamintul romanesc este foarte bun, pe vremea comunistilor se spune ca multi straini faceau facultatile la noi in tara.