Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu fara plata pentru functionari publici
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu fara plata pentru functionari publici

Buna zi
am terminat o facultate in profil economic,in anul 2008.As vrea
sa stiu daca pentru a fi trecut ,de la incadrarea de acum cu studii medii,intr-o incadrare cu studii superioare,este valabila adeverinta emisa de facultatea pe care am absolvit-o.va multumesc respectuos
Pana acum trebuia sa aveti diploma. o adeverinta este valabila ingeneral 6 luni
Depinde si de Universitatea la care ati absolvit...am inteles ca probleme sunt cu Spiru Haret. De obicei, pe adeverinte scrie ca sunt valabile pana la eliberarea diplomei de licenta...mie Academia de Politie mi-a eliberat-o dupa un an si jumatate, iar SNSPA mi-a dat diploma de master dupa 3 ani...#-o