Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

conditii de obtinere a fondurilor in agricultura
Buna ziua
Conditiile de obtinere sunt in functie de programul de finantare, de investitia pe care doriti sa o faceti cu fonduri europene.
Pentru moderrnizarea exploatatiilor agricole exista masura 121, cu conditii specifice; pentru instalarea tinerilor fermieri exista masura 112; pentru cresterea valorii adaugate a produselor agricole si forestiere exista masura 123 samd
SC MIRABILIS SRL, Consultant credite si finantari
Buna dimineatza @MARIA JUDEA

Va rog frumos sa stergeti din statusul dvs. datele de contact deoarece incalcati dispozitiile Regulamentului de postare in forum, referitoare la publicitate si sa argumentati mesajul dvs., in caz contrar, acesta putand fi considerat offtopic si sters, fiindca nu aduce nici un plus de valoare discutiei.

Va invit sa cititi Regulamentul de postare in forum si sa descoperiti sanctiunile ce pot interveni, ca urmare a nerespectarii acestuia.

O zi buna.