Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Server Avocatnet
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Server Avocatnet

Aveti vreo problema cu serverul? Se incarca foarte greu paginile site-ului azi....
lory10 a scris:

Aveti vreo problema cu serverul? Se incarca foarte greu paginile site-ului azi....

Nu stiu ce se intampla dar de o ora ma chinui sa acceses acest forum. La ora 13.45 erau doar 13 forumisti acum sunt 21 si merge fooarte greu.
si eu ma chinui sa intru pe site :( ..... am crezut ca este de la cei cu care am contract pentru net ..... probabil se fac noi modificari ...... se va rezolva problema pana la urma ;)
In perioadele cand merge prost serverul e aiurea ca apar de 2 ori posturile si nu avem posibilitatea sa stergem unul din ele. Poate le va sterge admin ...
Da, e duminica si la ei, nu? :)
se mai ocupa si moderatorii de postarile duble :)