Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate portalul instantelor
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

portalul instantelor

va rog sa-mi spuneti cum se poate ajunge pe portalul instantelor de judecata? In momentul in care ajung la lista instante, nu se mai poate continua.Nu mai functioneaza?va multumesc.
Dvs. puteti accesa portalul?

..vad ca au modificat ...incercati aici !
[ link extern ] /
Nu. In acest moment site-ul nu se deschide. Dar este functional,de obicei. Incercati mai tarziu sau maine de dimineata.

Nici acesta nu functioneaza @tutu12. Am incercat eu acum.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Fiind foarte accesat se intampla destul de des sa nu functioneze.