Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general borderou achizitie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

borderou achizitie

Borderoul de achizitie cereale, cel cu regim special se face in 3 exemplare (albastru,rosu si verde). Care din ele ramane la vanzatorul cerealelor si care merge la contabilitate?
Cel albastru la vinzator,cel rosu la contabilitate si cel verde la cotor..:D
succes!!