Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... adresa CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

adresa CEDO

buna,
daca cineva are adresa de la CEDO, il rog din sflet sa imi dea si mie adresa.
multumesc mult.
Iata coordonatele Curtii :

dl. Grefier/The Registar
Curtea Europeana a Drepturilor Omului / European Court of Human Rights
Consiliul Europei / Council of Europe
F-67075 Strasbourg Cedex
adresa Cedo este urmatoarea COUR EUROPEENNE DES DROITS DE L .HOMME
,CONSEIL DE L EUROPE STRASBOURG F-67075 CEDEX
TELEFON 00 33 (0)3 88 41 20 18
INTERNET [ link extern ]