Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... rugaminte: ca pfa pot avea mai multe activitati?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

rugaminte: ca pfa pot avea mai multe activitati?

Sunt un PFA si am in activitate un singur cod caen.
Se poate adauga si alte activitati ( alte coduri ) ?
Cum trebuie procedat si ce costuri implica ? , daca se poate asa ceva.
- da, se poate adauga si alte coduri CAEN;
- mergeti la Registrul Comertului completati doua sau trei formulare care vi le da, taxa este in jur de o suta pana la doua sute Ron.
Succes.