Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Suspendare contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Suspendare contract de munca

In cazul in care am castigat concursul pentru functia de director financiar-contabil in cadrul unui spital , postul anterior si anume consilier 1A in cadrul primariei (personal contractual) se suspenda pe perioada in care activez ca director financiar -contabil(contract de administrare pe 3 ani). multumesc
Contractul de la Primarie inceteaza