Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... unde este CCJ Brasov?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

unde este CCJ Brasov?

Imi poate spune cineva unde este Colegiul Consilierilor Juridici din Brasov?
Va multumesc!
Adresa CCJ Brasov: Brasov, str. 9 MAI, nr. 8, bl. 6, ap. 9
Telefoane de contact: 0268 411185
Program de lucru:
Audiente DECAN (PRODECAN):
Ultima VINERI din luna intre orele 14.00 – 16.00

Audiente Coordonator Birou de Coordonare a Stagiului Profesional:
Prima MARTI din luna intre orele 14.00 – 16.00

Secretariat General:
Luni – Vineri intre orele 09.00 – 15.00
multumesc mult pentru informatie!
Poate fi adevarat? decan, prodecan, coordonator..... Daca Brasovul e atat de bine organizat, de ce n-ar coordona toate CCJ-urile din tara? Dar oare chiar este?