Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Sa tragem cu ochiul la viitorul Blog Avocatnet.ro. In ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Sa tragem cu ochiul la viitorul Blog Avocatnet.ro. In curand, pe ecrane :)

E in pregatire, asa ca vrem sa aflam ce parere aveti despre el, inainte de lansare. Poate aveti sugestii despre lucrurile pe care ati dori sa le vedeti acolo. Orice alte idei si critici sunt binevenite. :tooth:

www.avocatnet.ro/blog /
Cine o sa scrie?
acceptam si invitati :">
=D> :thumbup: Vrem detalii... Cine scrie? Despre ce? Ideea in sine e super!
=D>succes!
O sa scrie echipa de la legalnet (cred ca avem vreo 6 sau 7 doritori), care o sa prezinte noutatile din site.
Apoi, o sa invitam diversi utilizatori / personalitati, care sa scrie despre subiecte arzatoare la un anumit moment.

Binteinteles, daca exista alte idei sau ati dori pe cineva anume ca scriitor in forum, putem aranja sa se intample.B-)