avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 573 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Sa tragem cu ochiul la viitorul Blog Avocatnet.ro. In ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Sa tragem cu ochiul la viitorul Blog Avocatnet.ro. In curand, pe ecrane :)

E in pregatire, asa ca vrem sa aflam ce parere aveti despre el, inainte de lansare. Poate aveti sugestii despre lucrurile pe care ati dori sa le vedeti acolo. Orice alte idei si critici sunt binevenite. :tooth:

www.avocatnet.ro/blog /
Cel mai recent răspuns: Radu Gabrian , Mediator 23:56, 4 Iulie 2010
Cine o sa scrie?
acceptam si invitati :">
=D> :thumbup: Vrem detalii... Cine scrie? Despre ce? Ideea in sine e super!
=D>succes!
O sa scrie echipa de la legalnet (cred ca avem vreo 6 sau 7 doritori), care o sa prezinte noutatile din site.
Apoi, o sa invitam diversi utilizatori / personalitati, care sa scrie despre subiecte arzatoare la un anumit moment.

Binteinteles, daca exista alte idei sau ati dori pe cineva anume ca scriitor in forum, putem aranja sa se intample.B-)

Alte discuții în legătură

Contract de munca in anglia destul de dubios Conrad Conrad Situatia este urmatoarea: Am aplicat online la un post disponibil la un hotel foarte respectat din Londra, mi sa transmis un chestionar l-am completat , dupa ... (vezi toată discuția)
Ce parere aveti despre ....? Daniela Vorovenci Daniela Vorovenci EBA a dezvaluit in premiera la b1tv, planurile sale de viitor europarlamentar. Citam: “Mi-am propus Comisia de politica externa si Comisia de buget ... (vezi toată discuția)
Pot copia articole de pe acest site pe blogul meu? multimoak multimoak As dori sa aflu si eu daca pot copia articolele de pe acest site pe blogul meu cu conditia sa scriu dedesubt ca am preluat informatiile de pe site. Daca pot cu ... (vezi toată discuția)