Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Sa tragem cu ochiul la viitorul Blog Avocatnet.ro. In ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Sa tragem cu ochiul la viitorul Blog Avocatnet.ro. In curand, pe ecrane :)

E in pregatire, asa ca vrem sa aflam ce parere aveti despre el, inainte de lansare. Poate aveti sugestii despre lucrurile pe care ati dori sa le vedeti acolo. Orice alte idei si critici sunt binevenite. :tooth:

www.avocatnet.ro/blog /
Ideea e......super!!! Va sustin si....sunt aici,daca va pot fi de ajutor!:">:"SUCCESSSS!!!
Avocat Carla Abd Elaziz, Avocat
Vad ca ideea cu blogul a murit in fasa .

Cand intru la adresa imi apare

Forbidden
You don't have permission to access /blog on this server.

:O
Era un mesaj din 8 aprilie 2008? :)

Am avut si proiecte care s-au sfarsit prost. Blogul este unul dintre ele. De asta incercam sa tinem lucrurile pe o directie buna, pentru ca si alte proiecte sa nu esueze.
Dar ar fi trebuit ca atunci cand da cineva click pe www.avocatnet.ro/blog
sa fie redirectat spre www.avocatnet.ro/404.html ,
asa cum se intampla in cazul linkului www.avocatnet.ro/blogulet ,
sau oricarei alt cuvant care apare dupa www.avocatnet.ro / .
:hm:
Costinel Burca, Contabil
Alin Popescu a scris:

Era un mesaj din 8 aprilie 2008? :)

Am avut si proiecte care s-au sfarsit prost. Blogul este unul dintre ele. De asta incercam sa tinem lucrurile pe o directie buna, pentru ca si alte proiecte sa nu esueze.

Abraham Lincoln a scris ca exista patru cuvinte care se potrivesc la orice situatie din viata:
"Si asta va trece ! "

Oricum,am incredere ca se va realiza si acest proiect
Radu Gabrian, Mediator